Aktualności

Niezadowalająca wypłata odszkodowania? Nie lekceważ żadnego wypadku i postaw na KBORU!

Początkowo niegroźny wypadek samochodowy okazał się poważny w skutkach. Z początkowych 800zł, sprawna praca KBORU pozwoliła uzyskać 22 tys. złotych odszkodowania dla poszkodowanej.

Do zdarzenia doszło w maju 2015 roku kiedy to Poszkodowana uległa wypadkowi samochodowemu. Bezpośrednio po wypadku stwierdzono u niej nieliczne obrażenia. Dopiero po 10 dniach rozpoznano dużo poważniejsze skutki wypadku. Poszkodowana musiała przejść rehabilitację. Wypadek odbił się również negatywnie na jej psychice.  Towarzystwo Ubezpieczeniowe  wypłaciło poszkodowanej jedynie 800 zł i zaproponowało zakończenie sprawy dopłatą w wysokości 200 zł.

Sprawa do KBORU trafiła w czerwcu 2015 roku. Po weryfikacji wszystkich dokumentów oraz okoliczności zdarzenia, złożyliśmy odpowiednie pisma do Towarzystwa Ubezpieczeniowego co poskutkowało wypłatą na rzecz poszkodowanej 19 tys. zł.  Kolejne działania naszego Biura pozwoliły uzyskać dodatkowo 1000zł.

W efekcie do tej pory udało się nam uzyskać 22 tys. złotych na które złożyły się:  zadośćuczynienie za doznaną krzywdę,  zwrot kosztów leczenia, kosztów opieki osób trzecich oraz kosztów przejazdów do placówek medycznych.

Sprawa nie została jeszcze zakończona. Za zgodą poszkodowanej, przygotowujemy się do podjęcia negocjacji ugodowych z ubezpieczycielem co pozwoli na wypłatę końcowej kwoty należnego zadośćuczynienia.

 

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności