Aktualności

Zderzenie z łosiem. 5 tysięcy złotych odszkodowania.

Zderzenie pojazdu z dzikim zwierzęciem. Poszkodowana po zdarzeniu doznała negatywnych zmian na psychice. Dzięki pracy KBORU, udaję się uzyskać 5 tysięcy złotych odszkodowania.

W sierpniu 2015 roku doszło do zderzenia z łosiem, który wybiegł z lasu wprost pod nadjeżdżający  samochód, którego pasażerką była poszkodowana. Zwierzę wpadło przez przednią szybę do wnętrza pojazdu. Poszkodowana w skutek zdarzenia doznała ogólnych potłuczeń ciała. Wypadek spowodował również pogorszenia stanu psychicznego pokrzywdzonej, która po zdarzeniu cierpiała na bezsenność, lęki przed jazdą samochodem i depresję.

Sprawa do KBORU trafiła w październiku 2015 roku. Po analizie wszystkich dokumentów, wystąpiliśmy z roszczeniem do towarzystwa ubezpieczeniowego z polisy OC posiadacza pojazdu, którego pasażerką była poszkodowana. Początkowo towarzystwo odmówiło wypłaty, powołując się na brak związku przyczynowo-skutkowego.  Odwołując się od negatywnej decyzji ubezpieczyciela, udało nam się udowodnić, iż związek istnieje co poskutkowało wypłatą.  Sprawa zakończyła się w lutym 2016r. wypłatą zadośćuczynienia w wysokości  5 tysięcy złotych oraz zwrotem kosztów leczenia i dojazdów do lekarzy psychiatrów na rzecz poszkodowanej.

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności