Kobieta w ciąży potrącona przez samochód – 4 tys. zł odszkodowania

Brak ostrożności kierowcy przy przejściu dla pieszych skutkuje potrąceniem kobiety w ciąży. Brak ostrożności kierowcy na przejściu dla pieszych skutkuje potrąceniem kobiety w ciąży W grudniu 2017 roku doszło do potrącenia pieszego na pasach w wyniku nie zachowania ostrożności przez kierowcę. Poszkodowana kobieta w ciąży w średnim wieku doznała podczas

W grudniu 2017 roku doszło do potrącenia pieszego na pasach w wyniku nie zachowania ostrożności przez kierowcę. Poszkodowana kobieta w ciąży w średnim wieku doznała podczas wypadku otarć skóry, stłuczenia lewego biodra oraz uszkodzenia bocznej strony podudzia. Po wstępnych badaniach okazało się, że z płodem wszystko w porządku. W tym wypadku zastosowano leczenie zachowawcze, czyli ortezę udowo-goleniową, okłady oraz odciążanie.

Sprawa do KBORU trafiła w lutym 2018 r. Po wspólnych ustaleniach i zgłoszeniu roszczenia sprawa została zakończona na drodze ugody, które zadośćuczyni doznane krzywdy. Udało nam się wynegocjować z Towarzystwem Ubezpieczeniowym zadośćuczynienie w wysokości 4000zł.

 

 

 

Udostępnij Znajomym: