Uderzenie w drzewo. 545 tys. zł. odszkodowania + 4100zł renty miesięcznie dla poszkodowanej Pasażerki.

Do groźnego wypadku doszło w 2012r. 22-letni mężczyzna wracał wraz z naszą 19-letnią klientką samochodem. W pewnym momencie z powodu nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do rowu i uderzyło stroną pasażera w drzewo.

W skutek wypadku Poszkodowana doznała poważnych obrażeń – urazu odcinka szyjnego kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym. Przeszła wiele skomplikowanych operacji, zmuszona była również podjąć długotrwałą rehabilitację.

Po  wydaniu wyroku, uznającego kierowcę winnego zaistniałego zdarzenia, nasi adwokaci złożyli do odpowiedzialnego towarzystwa ubezpieczeniowego propozycję zawarcia ugody, bez konieczności wchodzenia na drogę postępowania sądowego.  W efekcie, w 2013r. udało nam się uzyskać  545 tysięcy złotych, na które złożyło się – 343 tysiące złotych zadośćuczynienia wraz z ustawowymi odsetkami w kwocie 202 tysięcy złotych. Dodatkowo Poszkodowana otrzymała  miesięczną rentę w wysokości 4100zł. Łączną kwota odszkodowania po kapitalizacji renty wyniosła 700 tysięcy złotych.

Udostępnij Znajomym: