Aktualności

KBORU uzyskuje 86 tyś złotych dla poszkodowanego w wypadku pasażera.

Utrata panowania nad samochodem skutkuje uderzeniem w drzewo. Sprawna praca KBORU pozwala uzyskać  86 tyś złotych odszkodowania dla poszkodowanego

 

W czerwcu 2012 roku doszło do wypadku, w którym obrażeń ciała doznał nasz klient.
Pokrzywdzony wraz ze znajomym wracał z pracy.Z przeciwnego kierunku, z dużą prędkością wyjechał pojazd, który ściął zakręt. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i stracił panowanie nad pojazdem, co skutkowało uderzeniem w drzewo. Poszkodowany uderzył głową w przednią szybę i stracił przytomność. Po hospitalizacji, u poszkodowanego stwierdzono urazy szarpane twarzy i nosa oraz złamanie przedramienia.
Sprawa do KBORU trafiła w marcu 2013r. Początkowo Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło poszkodowanemu 15tyś złotych. Na skutek odwołania, złożonego przez nasze Biuro dopłacono 7tyś złotych. Po analizie dokumentów uznaliśmy, iż suma wypłaconych świadczeń jest nieadekwatna do poniesionych obrażeń. Sprawa została skierowana na drogę postępowania sądowego.
Nasi Adwokaci, wyrokiem sądu z czerwca 2016r. uzyskali 64 tyś złotych dopłaty do uzyskanego już wcześniej świadczenia. Razem udało nam się pozyskać 86 tyś złotych dla naszego klienta.

 

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności