Odszkodowanie z OC sprawcy kolizji

wypadek komunikacyjny

Wypadek komunikacyjny

Samochód, komunikacja miejska, rower, pieszo?

Jeżeli byłeś pasażerem samochodu, a kierowca spowodował wypadek; jeżeli jechałeś narowerze, czy po prostu szedłeś poboczem i ktoś Cię potrącił; jeżeli korzystałeś zkomunikacji miejskiej i doszło do uszkodzenia ciała w wypadku komunikacyjnym, zpewnością należy Ci się odszkodowanie z OC kierowcy! Wyślij do nas formularz i wskażtelefon do kontaktu, a udzielimy Ci niezbędnego wsparcia, abyś mógł uzyskać godneodszkodowanie z OC sprawcy kolizji.

Dochodzenie odszkodowania kończy się pozytywnie w wielu przypadkach – możesz liczyćna rekompensatę pieniężną, jeśli chodzi o złamanie nogi w wypadku komunikacyjnym,urazy głowy, jak też inne obrażenia ciała. Uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy zależyod tytułu świadczenia. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie kroki prawne, począwszy odidentyfikacji roszczenia, poprzez oszacowanie, jak wysokie powinno być odszkodowanie z OC za wypadek, aż do przygotowania dokładnego opisu wypadku, aby jak najlepiejuzasadnić roszczenia.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą uzyskanie odszkodowania dla pasażera pojazdu niebędzie żadnym problemem! Zadośćuczynienie za wypadek należy Ci się w każdej zwymienionych sytuacji – czy to potrącenie rowerzysty, czy udział w kolizji komunikacjimiejskiej z autem. Odszkodowanie za potrącenie przez samochód może mieć różnąwysokość, jednak my postaramy się o to, aby było jak najwyższe! Skontaktuj się z namijak najszybciej, a pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie zdrowotne z OC sprawcy!